Püski Sándor plakátok Cserépfaluban

9 nap múlva lesz a 13. Groszmann Lili emlékséta, ma bejártam a cserépi szakaszt egy kis kitérővel, 3 buszmegállóban is kint vannak a kis plakátok.

Tehát 2026. május 24-én 9 órakor indulunk, hogy ne éljünk tovább úgy, ahogy eddig.

Felvégi buszmegálló

Bandi boltja

Liliék volt háza a botlatókövével

Cserépfalvi Könyvmegálló

Schwartz Évi köve és a volt házuk

Icuka boltja

Alvégi buszmegálló

A plakátok kinyomtatását Az Élet Igazsága Alapítvány finanszírozta, amely civil szervezetet ti, drága olvasók támogatjátok. Nagy köszönet az elmúlt napok adományaiért!