9 nap múlva lesz a 13. Groszmann Lili emlékséta, ma bejártam a cserépi szakaszt egy kis kitérővel, 3 buszmegállóban is kint vannak a kis plakátok.
Tehát 2026. május 24-én 9 órakor indulunk, hogy ne éljünk tovább úgy, ahogy eddig.
Felvégi buszmegálló
Bandi boltja

Liliék volt háza a botlatókövével

Cserépfalvi Könyvmegálló
Schwartz Évi köve és a volt házuk
Icuka boltja

Alvégi buszmegálló

A plakátok kinyomtatását Az Élet Igazsága Alapítvány finanszírozta, amely civil szervezetet ti, drága olvasók támogatjátok. Nagy köszönet az elmúlt napok adományaiért!
| A 18. SZÁZAD VÉGÉN LÉTREJÖTT, ÉS NYOLCVAN ÉVVEL EZELŐTT MÉG MINTEGY EZERFŐS MEZŐKÖVESD-KÖRNYÉKBÉLI IZRAELITA HITKÖZSÉG EGYKOR FONTOS RÉSZE VOLT A KÖRNYÉK GAZDASÁGI, TÁRSADALMI ÉS KULTURÁLIS ÉLETÉNEK. MÁRA AZONBAN MEGSZŰNT.
Balázs István és Tóth Péter kutatása KÖSZÖNJÜK SZÉPEN TÁMOGATÁSOD! AZ ÉLET IGAZSÁGA ALAPÍTVÁNY Magnet Bank: 16200106-11703013 SWIFT CODE: HBWEHUHB Thank you for your donation! IBAN: HU65 1620 0106 1170 3013 0000 0000 Támogatást PAYPALON is fogadunk. A kutatás kommentálható a Facebookon, leveled várjuk az toth.peterKUKACliligro.hu címen. |






